Про це повідомляє прес-служба футбольного клубу.

«Як відомо, на трибунах стадіону «Україна», домашньої арени «Карпат», окрім традиційних зелено-білих прапорів та державних синьо-жовтих в уболівальників львівської команди в особливій пошані червоно-чорні кольори, що символізують вшанування героїв, пам’ять про їхні звитяги, безмежну волю до боротьби та перемоги», – зазначено в повідомленні.

Проте, як наголошують у прес-службі, Федерація футболу України називає «інцидентами» розгортання червоно-чорних прапорів, вигуки «Бандера, Шухевич – Герої України!», скандування «Свободу чесним!» тощо, вбачаючи у цьому імовірний предмет для подальших дисциплінарних санкцій.

«За таких обставин, коли певні сили намагаються змусити вболівальників ходити на футбольні матчі сірим безмовним строєм, ФК «Карпати» не може і не має права закривати на оце очі», – наголошують у прес-службі.

«Для тих же, хто вважає використання патріотичної символіки «політикою», якій не місце на трибунах, повідомляємо: така атрибутика аж ніяк не суперечить спортивному характеру змагань, а навпаки створює відповідний настрій серед глядачів, націлює гравців на боротьбу, прищеплює патріотизм до рідної землі, повагу до самоідентичності , національної пам`яті, цим лише підсилюючи вагу місії футболу як потужного соціального явища», – додає прес-служба.

Нагадаємо, ФІФА покарала українську збірну з футболу за поведінку вболівальників під час матчу відбору чемпіонату світу проти Сан-Марино у Львові.

Причиною такого покарання стало використання вболівальниками на «Арені Львів» піротехніки, а також банерів, які ФІФА визнала «неонацистськими». Ще однією причиною застосування санкцій стали прояви расизму з боку фанів, а саме «мавпячі крики і жести».