Сьогодні головними показниками Вашої роботи є відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об'єктивність у висвітленні подій.

Журналісти - майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме вони великою мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію. Чесна журналістика – невід’ємна складова розвинутого демократичного суспільства. І тому попри все працівники українських ЗМІ мають сьогодні не зраджувати власне сумління, бути відповідальними і професійними.

Особливі слова подяки хочу виразити усьому чисельному колективу журналістів Львівщини, особливо тим, з ким доводиться стикатися досить часто. Вдячний за плідне інформаційне партнерство та сподіваюсь на подальшу співпрацю.

Зичу вам, шановні журналісти, успіхів, перспективи, здоров'я та благополуччя. Невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру, злагоди і плідної праці. Нехай доброта і достаток завжди будуть Вашими супутниками. Хай милостивий Господь благословить Вас на добро, зичу, щоб кожен прожитий день приносив радість та задоволення!