Спалах кору зафіксовано в поліклінічному відділенні багатопрофільної лікарні "Віта-Центр" у Запоріжжі.

Чотири випадки захворювання на кір зареєстровано серед співробітників лікарні, повідомляє Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я.

"Всі хворі віком від 30 до 49 років, з них троє не мають даних про щеплення проти кору, 1 – щеплений за віком", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що двоє хворих співробітників госпіталізовані в обласну інфекційну лікарню, ще двоє - лікуються вдома. Перебіг хвороби у двох медпрацівників – середньої тяжкості, ще у двох, зокрема у щепленого, – легкий.

Джерело захворювання не виявлено, але медики припускають, що інфекцію приніс невстановлений пацієнт лікарні, який на момент відвідування медустанови ще не мав очевидних симптомів, але був небезпечний для сторонніх.

У "Віта-Центрі" проведено лабораторні обстеження людей, що контактували з хворими, ведеться спостереження. Планується проведення щеплень особам з низьким імунітетом до кору, яких визначать після отримання результатів лабораторного обстеження. Даних про припинення роботи поліклініки немає.

Раніше повідомлялося, що через кір оголосили карантин у Лук'янівському СІЗО.