У Києві викрито злочинну групу, яка займалась виготовленням і збутом великої кількості боєприпасів.

Як інформує Офіс генпрокурора, правоохоронцям стало відомо, що на території Шевченківського району м. Києва четверо чоловіків обладнали майстерню для переробки зброї.

Зловмисники скуповували пристрої для виготовлення набоїв та боєприпасів до вогнепальної зброї, а згодом їх реалізовували по різних каналах.

Обшуки проводились у помешканні підозрюваних у Шевченківському районі столиці та в переобладнаному на майстерню покинутому цеху одного з заводів у Дарницькому районі.

«Під час слідчих дій правоохоронці вилучили близько 60 картонних коробок з упаковками набоїв до гладкоствольної зброї, 57 мішків та 8 коробок із пижконтейнером, 15 ящиків із гільзами для мисливської зброї, понад 6,5 тис мисливських набоїв, пластикові ємності зі свинцем та 140 кг пороху, упаковки із сипучими речовинами, схожими на метальну вибухову речовину, близько 130 пляшок, наповнених металевим дробом та металевими шарами, 12 пулелейок, 9 станків та інші речові докази. Вилучені предмети та речовини направлені на експертизу», – зазначають у відомстві.

Щодо двох затриманих вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру.

Читайте більше актуальних новин від Вголосу:

Раніше в Дніпропетровській області затримали двох зловмисників, які виготовляли та переробляли зброю під бойову для подальшого збуту. 

Нещодавно правоохоронці затримали в Луцьку чоловіка, який організував у власному домі склад зброї. 53-річний порушник зберігав вибухові речовини, зброю та боєприпаси.