Про це пише «Високий замок. Леополіс» з посиланням на мешканця Зубри Андрія Петришина.

Мешканці вважають ціну викупу ділянок 6,25 грн/кв.м (62,5 тис. грн. за гектар) занадто низькою і вимагають за свої городи по 3,5 тис. USD за сотку (тобто 280 грн/кв.м.)

Андрій Петришин розповів, що уже кілька місяців листується з представниками УЄФА. У Ньйоні вирішили детальніше вивчити ситуацію та почути думку мешканців. «УЄФА пообіцяла допомогти, це наша остання надія, - зауважує Петришин. - Дату виїзду тримаємо у таємниці. Побоюємося, що влада нам вставлятиме палиці у колеса. Якщо й це не допоможе, звернемося з позовом до міжнародного суду, - щоб Євро-2012 у Львова забрали».

Андрій Петришин розповів, до Швейцарії вони поїдуть орієнтовно у червні, вартість поїздки їм частково відшкодує меценат, частково вкладуться самі.

Заступник голови Львівської ОДА Володимир Губицький розповів газеті, що проблема із викупом ділянок виникла лише через Андрія Петришина, який викупив ці ділянки і хоче отримати втричі більшу суму, ніж може запропонувати держава. «Один чоловік каламутить воду, ми не знаємо, як вийти із ситуації, - зауважив чиновник Львівської ОДА. - Ми неодноразово писали мешканцям листи, пропонували інші ділянки. Йдеться не про людей, а про інтереси однієї людини. Уже викупили десять земельних ділянок, які розташовані поруч із проблемною ділянкою».

Нагадаємо, Львівська ОДА почала викуповувати ділянки в Зубрі під потреби Євро-2012 - адміністрація вже викупила 10 ділянок з 57.