Львівські соціалісти не перейдуть в опозицію до Львівської обласної влади. Усі заяви Євгена Таліпова, першого секретаря ЛОО СПУ, можна розцінювати як шантаж місцевих керівників, аби отримати необхідні посади. Принаймні так стверджує член Президії Політради партії Народний союз „Українці!” Антін Радомський.
“Я не сприймаю серйозно будь-яких заяв і претензій Таліпова щодо влади на Львівщині, оскільки не трактую його українським політиком, – каже Антін Радомський. --На моє переконання в Україні ще не має українських лівих. Вбачаю дивними їх амбіції в претензіях до виконавчої гілки влади. Якщо б у нас були справжні українські ліві, відсоток їхньої участі чи не участі у владі, зокрема на Львівщині, а не в цілому по Україні, був би близьким до нуля. І тому не розумію тих політиків, які намагаються загравати з такими особами, як Таліпов. Інтереси України в даному випадку не відстоюються. Якщо б німецький політик виступав із заявою про надання турецької мови як статусу другої офіційної, чи французький політик настоював на статусі другої національної англійської, це були б його останніми заявами як політиків.”
Антін Радомський вважає, що будь-які домовлення з Євгеном Таліповим з місцевою владою щодо отримання посад, тепер вже бодай заступників по районах чи керівників управлінь в Управлінні ОДА, є неправильними, незважаючи на будь-які домовленості про квоти.
“Необхідно мати ще й кваліфіковані кадри, аби заповнити необхідні квоти. Кожна партія намагається висунути свої кандидатури по всіх районах райдержадміністрації. Але ця людина має бути перш за все фахівцем і господарником, бо мова йде не про політичні амбіції, а про можливість фахово працювати. Губернатор повинен дивитися на належність чи неналежність до тієї чи іншої партії, а на те чи ця людина є фаховою. Якщо це фахівець і йде по квоті, то немає ніяких проблем. Якщо там хоч 100 разів стоїть, що це квота, а людина немає досвіду роботи у органах влади, не має досвіду керівництва, то такий керівник завалить роботу в районі. Квота – це серйозний аргумент, яким можна користуватися, щоб відстоювати свого кандидата, але це, на мою думку, лише додатковий аргумент.» -- зауважив член Президії Політради партії Народний союз „Українці!” Антін Радомський.