Члени Львівської обласної організації ВО „Батьківщина” звернулися до голови партії Юлії Тимошенко з проханням надати їм право провести планову звітну обласну партійну конференцію 19 лютого.
Про це йдеться у листі, який було прийнято учасниками зборів членів обласної організації 5 січня.
Автори листа висловлюють своє обурення з приводу дій голови ЛОО ВО „Батьківщина” та членів бюро обласної організації.
„У Львівській обласні організації ВО „Батьківщина” склалась критична ситуація, коли керівник організації І.В. Денькович та його фактичне „кишенькове”, обласне бюро, виключилось з партії людей, які мають свою власну думку. Серед них голова Львівської міської організації Є.Подляшецька, член обласної КРК В.Кітура, голова Самбірської РПО Р.Кльофу. По апеляційній заяві Є.Подляшецької у ЛОО приїхали голова ЦКРК В.Чічков та куратор Львівської області С.Андреєв і обласне бюро поновило членство Є.Подляшецької та поновило на посаді голови. Всі інші апеляції не розглядались”. ― сказано у листі.
Члени ЛОО ВО „Батьківщина” повідомляють голову партії про те, що 15січня відбулись збори, де були присутні члени районних та міських партійних організацій області, на яких прийнята Ухвала з вимогою до обласного бюро про проведення планової звітної конференції. „Ухвала була подана В.Чічкову, однак він відмовився її розглядати, мотивуючи це тим, що під тиском такі заяви не розглядаються. Тиском він вважає те, що рядові члени партії блокують офіс партії, оскільки вважають, що лише таким чином керівництво зможе почути їх вимоги. Щоб спровокувати ще більший конфлікт, голова ЛОО визиває в офіс партії членів УНА-УНСО”, ― сказано у листі.
Автори листа також доводять до відома голови партії, що задля вирішення конфліктної ситуації, що склалася у ЛОО ВО „Батьківщина”, за пропозицією голови ЦКРК обласним бюро була створена робоча група в кількості 15 осіб. Однак усі рекомендації, які були запропоновані робочою групою обласному бюро до уваги не беруться, а натомість двох членів робочої групи виключають з рядів партії. Керівництво обласної організації і надалі відмовляються від скликання планової звітної конференції і тим самим поглиблює конфлікт в партії, що може призвести до її розколу. ― зазначено у листі.
5 лютого члени ЛОО ВО „Батьківщина” провели пікетування офісу партії у Львові. Того ж дня відбулися збори, на яких члени партії висунули вимогу провести звітно-виборчу партійну конференцію та поновити звільнених членів партії.