Сьогодні члени Львівської обласної громадської організації Товариства українських офіцерів беруть участь у мітингу в підтримку Віктора Ющенка в Києві, — повідомив член партії „Батьківщина” Орест Галушко.
На площі Незалежності в Києві разом з багатьма львів’янами знаходяться також члени Львівської обласної громадської організації Товариство українських офіцерів.
У своїй політичній відозві, прийнятій і затвердженій на правлінні ЛОГО Товариства українських офіцерів напередодні другого туру голосування і адресованій генералам, офіцерам, прапорщикам, сержантам і солдатам, працівникам органів внутрішніх справ начальницького і рядового складу, вони проголошують: „Сміливо і рішуче відстоюйте свої права, ваше волевиявлення гарантує особисто свободу. Армія і міліція — органічна клітина українського народу, який каже „так Вікторові Ющенку!”
Сьогодні члени ЛОГО Товариства українських офіцерів підтверджують свої слова ділом, вони беруть особисту участь у протесті за результатами сфальсифікованих виборів, — зазначив Орест Галушко.