Члени патруля у селі Пікузи Волноваського району Донецької області помітили вибух реактивної гарнати та 10 вибухів невідомого походження на приблизній відстані 30 метрів.

Про це повідомляється на сайті ОБСЄ.

О 12:20 1 вересня члени патруля місії почули та побачили вибух на дорозі на відстані близько 30 м на південний захід.

Зазначається, що незабаром після цього спостерігачі помітили, як на дорогу біля місця вибуху впав хвостовик реактивної гранати.

"Члени патруля Місії відразу сіли до автомобілів та залишили це місце, від’їхавши приблизно на 2,5 км східніше Пікуз", - йдеться у повідомленні.

Також у період із 12:40 до 12:46 спостерігачі зафіксували 10 вибухів невизначеного походження на невстановленій відстані в південно-західному напрямку. Згодом команда СММ повернулася до своєї бази в Маріуполі.

1 вересня патруль СММ у складі п’ятьох співробітників на двох броньованих автомобілях перебував на вулиці Ахматової в північно-східній частині н. п. Пікузи (23 км на північний схід від Маріуполя, непідконтрольна Україні територія), де спостерігачі проводили оцінку місць вогневого ураження.

Як писав "Вголос", на Донбасі бойовики посилили обстріли українських позицій. Внаслідок цього є поранений український військовий.