У Новому Південному Уельсі в Австралії чоловік найняв двох умільців, щоб задовольнили його сексуальні потреби шваброю та мачете. Чоловіки приїхали на виклик, втім помилилися будинком.

Про це розповідає BBC.

Мешканець міста Гріффіт знайшов у "Фейсбуці" двох чоловіків і найняв їх для особливих сексуальних утіх. Чоловік попросив, щоб незнайомці вдерлися до нього в будинок, зв'язали його в самій білизні і залоскотали шваброю. За це замовник обіцяв заплатити 3300 доларів.

Зазначається, що після цього замовник переїхав в інший будинок за 50 км від старого, але виконавцям забув сповістити.

Відтак рано вранці в день домовленої зустрічі господар будинку, в якому колись жив замовник, помітив на кухні світло і подумав, що до нього на каву заглянув приятель. Чоловік залишився у своїй спальні з вимкненим світлом і в масці від хропіння. За секунду він побачив двох чоловіків, які називали його чужим ім'ям. Коли світло загорілося, господар будинку помітив, що над ним схилилися невідомі з мачете і шваброю.

Умільці зрозуміли, що помилилися, вибачилися, потисли чоловікові руку та поїхали до іншого будинку. Там їх зустрів замовник з уже готовим сніданком. Після цього на місце приїхала поліція й арештувала чоловіків за незаконне проникнення у чуже помешкання зі зброєю.