«Озброївшись» сувенірною купюрою номіналом у 200 гривень, 32-річний чоловік вирішив поєднати приємне з корисним – проїхатись на таксі та поміняти несправжні гроші на справжні. Коли молодий таксист довіз пасажира до місця призначення, пройдисвіт розрахувався, проте у перевізника не було решти з двохсот гривень», – йдеться у повідомленні.

Шахрай запропонував зачекати доки він не розміняє купюру на дрібніші у кіоску. Однак продавець торгівельного закладу зауважила, що гроші несправжні. При другій спробі розміняти гроші чоловіка знов спіткала невдача.

«Втретє шахрай зайшов до магазину і замовив товару на суму 166 гривень. Проте, тут також продавець помітила що гроші несправжні. Молодику врешті – решт набридли ці поневіряння, і він, не розплатившись, вибіг із магазину з покупками. Таксисту також не заплатив за поїздку», – продовжує прес-служба.

Таким чином, чоловік «перекваліфікувався» із шахрая на грабіжника. Проти нього порушено кримінальну справу за статтями 190 (шахрайство) та 186 (грабіж) КК України.