Спостерігати за цим унікальним трюком зібралося понад 100 тис. глядачів. 

Нік Валленда подолав Ніагарський водоспад на канаті попри сильний вітер та густий холодний туман. Неодноразово його майже не було видно в тумані. Глядачі могли спостерігати тільки його яскраво-червону сорочку та балансир.

Показово, що трос не мав стабілізатора, тому його сильно хитало. Спочатку канатоходець хотів виконати трюк без страховки, але телекомпанія-спонсор наполягала на використанні ременя безпеки. 

«Я відчуваю себе на сьомому небі від щастя зараз. Неможливе не завжди неможливе, якщо ви приділите цьому свою увагу», поділився враженнями Нік Валленда на прес-конференції після того, як подолав Ніагарський водоспад. 

Він додав, що першою дією після трюку був дзвінок до бабусі, аби сказати їй, що все гаразд. 

Востаннє таке ж долання Ніагари робив 21-річний канатоходець Джеймс Харді в 1896 році. Відтоді місцева влада канадської провінції Онтаріо і американського штату Нью-Йорк не давали дозвіл на прохід через водоспад. 

До Ніка Валленди ніхто не проходив над Ніагарським водоспадом в найширшій частині ущелини дуже близько від потоків води. Загальна вартість такої прогулянки обійшлася спортсменові та його спонсорам в близько 1,3 млн доларів, включаючи створення і установку сталевого дроту, а також дозволів і забезпечення безпеки по обидва боки кордону.

Джерело: Los Angeles Times, BBС, ТСН.