Про це інформує патрульна поліція Львова.

Зазначають, що сьогодні, 4 серпня, приблизно о 19.00 до поліції надійшло повідомлення від працівника львівської психіатричної лікарнітпро те, що в одному з відділень медзакладу пацієнт утримує заручників, погрожуючи вчинити над ними фізичну розправу.

Світлина від Патрульна поліція Львова.

На місці правоохоронці вирішили штурмувати заблоковане приміщення. Патрульні локалізували зловмисника та звільнили заручників. Під час штурму п’ятеро поліцейських отримали тілесні ушкодження.

«Особу зловмисника встановлено – це 30-річний львів’янин, котрий за рішенням суду від 2013 до 2017 року перебував у лікарні на примусовому лікуванні за вбивство батька. Він наніс загиблому 72 ножових поранення. Трохи більше ніж місяць тому чоловік був відпущений додому, проте за клопотанням родичів сьогодні об 11.00 знову був поміщений у медичний заклад. Близько 19.00 чоловік почав поводитись неадекватно, заблокував двері у відділення, де перебували 76 пацієнтів, пошкодив майно та розбив вікна. Склом з розбитого вікна чоловік травмував десятьох пацієнтів, троє з яких зараз перебувають у важкому стані. Усім потерпілим лікарі надають допомогу», - повідомив заступник начальника ГУ Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк.

Світлина від Патрульна поліція Львова.

Як уже писав Вголос, сьогодні, 4 серпня, у Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні пацієнт побив вікна, завдав собі тілесних ушкоджень, узяв у заручники інших хворих та завдав їм поранень.