Згідно з рішенням суду, засудженого визнали винним лише в тому, що залишив малолітнього сина. Та й таке вчинив у стані афекту. Чоловік уже рік просидів у СІЗО, тож, іще чверть від цього за ґратами, і він повертається до звичайного життя.

Батько загиблої Микола Наумчик розповів: «По-звірячому він її вбив. Різав ножем, рубав сокирою, осколками вази колов, вирвав пряму кишку. Хіба людина в стані афекту може таке зробити. Я розумію в стані афекту вдарив, вона впала, вдарилася, а потім - ой, що я наробив. Він її знівечив, зламав шийний позвонок, поламані ребра».

Правоохоронці кажуть, що засуджений після вбивства Юлії прийняв душ, перевдягнувся, узяв дитину і поїхав. За півтори години він покинув малюка на узбіччі траси. Дитину підібрав та відвіз до міліції випадковий свідок. Убивця тим часом написав записку, у якій заявив, що про скоєне геть не шкодує.

Перша психіатрична експертиза визнала чоловіка осудним, але адвокат наполіг на проведенні повторної. Саме на її результати й спирався суд. Вирок збурив усіх присутніх на його оголошенні. Зала загула. Експертиза вказала, що засуджений, коли вбивав, був у стані афекту через ревнощі. На думку експертів, він був неосудним лише на момент скоєння злочину, і цілком здоровим – до та після. А відтак складу злочину не знайшли. Дениса Давидова засудили лише за те, що сина на дорозі залишив. І дали рік і три з половиною місяці за ґратами.

Рішення майже цілком задовольнило прохання захисників підсудного.

Адвокат підсудного Валерій Кушниренко переконує, що його підзахисний заслуговує «поблажливості, і не заслуговує вищої міри покарання».

Старший прокурор прокуратури Красного Луча Антоніна Касьяненко не згодна з захистом. За її словами, такий жорстокий злочин не може залишатися безкарним.

«Вважаю, що звинуваченням було достатньо надано доказів, які повністю підтверджують вину, і спростовують знаходження підсудного в стані афекту», – наголосила вона.

Держобвинувачення оскаржуватиме рішення суду. Переглянути його закликає і батько Юлії Давидової.

«Як я можу це винести? Як ви вважаєте, нормальна людина може це винести? Щоб безкарний залишився вбивця, який не просто вбив, але 50 хвилин різав її на шматки. Я як зайшов ... очей нема. Ми ховали її в вуалі тому що не можна було обличчя показати ... Як можна погодитися з тим, що він вийде на свободу», – обурюється батько загиблої.

Джерело: ТСН