Згідно з результатами дослідження, електричні зубні щітки чистять зуби та ясна набагато краще, ніж звичайні.

Результати 11-річного дослідження

Фонд здоров’я порожнини рота — це незалежна благодійна організація, яка займається покращенням здоров’я порожнини рота в усьому світі. Вчені цього фонду провели 11-річне дослідження та виявили, що у людей, які використовують електричну зубну щітку, здоровіші ясна, менше карієсу та робить вік зубів набагато довшим. Виконавчий директор організації доктор Найджел Картер вважає, що це дослідження є наочним свідченням того, що електричні зубні щітки корисніші, ніж звичайні. Тому нагадує про переваги цих девайсів для догляду за ротовою порожниною.

«Електричні зубні щітки, особливо з голівками, які обертаються в обидві сторони, або з “коливальними” голівками, дійсно ефективні при видаленні нальоту» — вважає доктор Найджел. Також він наполягає на тому, що після переходу на нову щітку теж важливо дотримуватись інших ритуалів у догляді за ротовою порожниною: використовувати пасту з фтором для боротьби з карієсом та чистити зуби не менше двох хвилин.

Переваги електричних зубних щіток

Попри переваги електричних девайсів, досить незначна кількість людей обирає такі щітки для себе. Часто це пов’язано з їх ціною. За цим посиланням makeup.com.ua/ua/categorys/538127/ можна замовити електричну щітку з безкоштовною доставкою у Львів. Чим ще може бути корисний такий перехід, розповімо нижче.

Електричні зубні щітки мають наступні переваги:

  • Вібрація дозволяє здійснювати більше мікрорухів щоразу, коли ви рухаєте зубною щіткою по зубах. Тому такий прилад краще прибирає наліт та зменшує прояви гінгівіту.
  • Щітка з голівкою, яка обертається самостійно, краще підходять людям з обмеженими фізичними властивостями, адже більшу частини роботи виконує цей аксесуар.
  • Деякі моделі мають вбудований таймер, який допомагає чистити зуби довше та ефективніше, щоб видалили якнайбільше нальоту з зубів та ясен.
  • Електричні зубні щітки спричиняють менше відходів, адже у багатьох випадках вам доведеться замінити лише голівку. Чи знали ви, що звичайні зубні щітки не переробляються в Україні?
  • Електрична щітка покращує фокус — в дослідженні вказано, що під час її використання люди були більш зосередженими.
  • Підходить для людей з ортодонтичними приладами, такими як брекети, оскільки це полегшує догляд.
  • Така щітка приваблює дітей, тому може допоможе закріпити у малюків цю корисну звичку.