27 червня цього року народному депутату Дмитру Тимчуку виповнилося б 47 років. Всього за кілька днів до його дня народження Тимчука не стало – 19 червня його було виявлено у власній квартирі з вогнепальним пораненням голови.

Астролог Влад Росс розповів, що не вірить у версію самогубства нардепа, передає “Главред”.

“Що саме сталося з Тимчуком, повинно встановити слідство. Однак, якщо аналізувати гороскоп Дмитра Тимчука, то можна зробити висновок, що його смерть від вогнепальної зброї була запрограмована. І в день народження нардепа, і в день смерті було однакове поєднання планет – Меркурій зійшовся на небі з Марсом. А таке поєднання планет вказує на наявну для людини небезпеку смерті на полюванні, від пострілу”, – пояснив Росс.

Астролог пояснив, що якщо зважати на розташування планет у гороскопі Тимчука, то це однозначно не самогубство.

“Оскільки Венера була в поєднанні із Сатурном. Венера завжди вказує на жінку, бо в цій історії я б рекомендував одне: шукайте жінку. Можливо, Дмитра Тимчука вбила жінка або її спільник”, – розповів експерт.

Крім того, Росс зазначив, що Тимчук занадто багато знав.

“А у нас традиційно при передачі влади від однієї людини до іншої часто починають траплятися “самогубства”. Він багато знав. А в останній тиждень життя, схоже, відсиджувався і ховався, але до нього все одно прийшли”, – заявив він.

Астролог зазначив, що у версію про самогубство не вірить.

“І не тільки тому що на неспроможність цієї версії вказує гороскоп, але і тому, що говорив з багатьма людьми, які знали Тимчука. Він, за їхніми словами, був людиною іншого плану, не в його натурі було стрілятися. У гороскопі Тимчука точно немає вказівок на можливість самогубства. Був тільки один знак: ризик загинути на полюванні або в бою, на війні”, – резюмував астролог.

Як писав “Вголос”, смерть народного депутата Дмитра Тимчука шокувала багатьох людей. Не тільки пересічних громадян, але і тих, хто його знав досить близько. Тому багато його знайомих не вірять у те, що він – людина військова – міг випадково пальнути собі в голову, коли чистив пістолет.