Протягом двох місяців в Україні проходять засідання РНБО, під час яких ухвалюють рішення про введення санкцій проти низки осіб та компаній. Останні рішення торкнулись і топ-контрабандистів. Водночас поза увагою РНБО чомусь опинився цигарковий магнат і соратник росіян Кауфман.

Про це в ефірі одного з телеканалів розповів екснардеп Юрій Михальчишин.

Екснардеп зауважив, що левова частка наших проблем криється саме не у воєнній справі.

"Чомусь поза увагою РНБО опинився цікавий сюжет пана Кауфмана в Одесі. Є така цікава тематика - цигаркова монополія "Тедіс Україна", а раніше називалася "Мегаполіс-Україна", - розповів Михальчишин.

За його словами, це дочірня структура російського цигаркового монополіста, яка була створена в Україні сім'єю Януковича і російським "збройним бароном" Ігорем Кісаєвим. Останній є власником ВАТ "Завод Дегтярьова", який робить кулемети "Утьос", якими вбивають українських солдатів , гранатомети АГС, протитанкові ракети "Конкурс". Ця структура продовжує працювати в Україні зі зміненою назвою.

"Сьогодні це 50 тисяч точок реалізації цигарок, майже 60 млн грн прибутку щороку, це багатомільярдні факти ухилення від сплати податків, які зафіксовані у відкритих джерелах, це багатомільярдні штрафи нашого Антимонопольного комітету, які якимось дивом скасували у "чесних" судах", - додав Михальчишин.