Наш політикум дуже «народний» в поганому сенсі. І в Україні, як і у світі, влада завжди показує приклад.

Про це у коментарі ІА “Вголос” сказав політолог Юрій Сиротюк.

“А оскільки наша влада – це яскравий виразник народу, то все, що є в народі – воно і відверто проявляється. За 30 років незалежності українська влада рідко коли подавала якийсь позитивний приклад. І у цьому проблема. Наша влада не гірша за народ, вона точно така сама. І зараз через сучасні медіа, технології це все стало більш помітно. Ми чули приватну розмову Корнієнка з Арахамією і дуже обурюємось «сутенерською термінологією», те, що жінок називають «бабами».

А тепер пригадаємо, хіба це щось нове, хіба сам народ повсякденно так не говорить? З іншого боку – усе державне керівництво ще з радянських часів має звичку розмовляти зі своїми співробітниками, підлеглими, використовуючи нецензурну лексику. У нас, починаючи від будівельників та закінчуючи міністрами, притаманне вживання нецензурної лексики щодо своїх підлеглих, які не можуть їм відповісти тим же. Тобто це проблема не влади – вона суспільна.

Рівень культури в українців є вкрай низьким. І його треба терміново підвищувати. У цьому всьому саме влада мала б показати приклад. Проте люди чомусь не хочуть обирати когось кращого, а лише таких, як вони самі”, – наголосив експерт.