Якщо випивати один-два кухля пива в тиждень, то воно піде тільки на користь нашому здоров’ю. І наука з нами абсолютно згодна.

Про це пише ukrhealth.net.

Захищає від ревматоїдного артриту

Три-чотири порції на тиждень знижують ризик ревматоїдного артриту на третину – такі результати дослідження, опублікованого в журналі “Артрит і ревматологія”, в якому взяли участь 1,9 мільйона добровольців. Найімовірніше, справа в протизапальних властивостях алкоголю, вважають автори дослідження.

Захищає здоров’я зубів і ясен

Пиво – свого роду антимікробний ополіскувач, який знищує небезпечні бактерії в порожнині рота. Тим самим пиво допомагає прибрати небезпечний зубний наліт, який шкідливий не тільки для зубів і ясен, але і для нашого серця.

Покращує зір

Дослідження за участю 3654 чоловік, результати якого були опубліковані в американському журналі офтальмології, показало: ті добровольці, які регулярно пили пиво, в результаті на 50% рідше стикалися з катарактою. Автори дослідження вважають, що причиною тому – антиоксиданти, яких багато в пиві.

Знижує ризик утворення каменів у нирках

Якщо ви випиваєте одну порцію пива в день, ваш ризик зіткнутися з каменями в нирках знижується на 41% – до такого висновку прийшли автори дослідження, опублікованого в клінічному журнал досліджень Американського товариства нефрологів. Вчені вважають, що цей може бути пов’язано з сечогінними властивостями пива.

Знижує ризик діабету другого типу

З одного боку, вживання пива допомагає набору зайвої ваги, що в свою чергу збільшує ризик розвитку діабету. Але з іншого боку протизапальні властивості цього напою служать природним захистом від хвороби, що і підтвердив метааналіз 15 досліджень. Якщо ви випиваєте 2-4 порції пива на тиждень, Ваш особистий ризик знижується на 30%.