Головний тренер одеського «Чорноморця» Олег Дулуб хоче покинути клуб і вже всерйоз займається цим питанням.

Головними причинами бажання фахівця піти є несприятлива атмосфера в клубі і розбіжності з керівництвом, інформує SportArena.

Днями Дулуб зустрічався з генеральним директором Анатолієм Місюрою, проте якоїсь єдиної думки щодо розв'язання ситуації вони не дійшли. Тепер тренер бажає зустрітися з власником клубу Леонідом Клімовим для обговорення стану справ.

Проте, зараз Дулуб твердо має намір розірвати співпрацю з одеситами і навіть звернувся за допомогою до юристів Федерації футболу Білорусі, щоб вони допомогли розірвати контракт з мінімальними втратами.

Два дні тому «Чорноморець» розпрощався з тренером Олександром Грановським, який був виконуючим обов'язки головного тренера після відставки Олександра Бабича. Можливо, звільнення Грановського стало одним з факторів, через які Дулуб хоче залишити Одесу.

Білорус очолив «Чорноморець» 4 вересня. Під його керівництвом «моряки» перемогли в одному матчі, зіграли внічию двічі і один раз програли. Поразка сталося в 11-му турі, в зустрічі з «Ворсклою» (0:3) в Одесі. Після 11 турів «Чорноморець» залишається на останньому місці в таблиці, маючи в активі 6 очок.

«Вголос»