Мати Георгія Гонгадзе Леся Гонгадзе вважає, що її прізвище використовують депутати. Про це вона заявила в інтерв'ю газеті «День».

«Наприклад, пан Тарас Стецьків і Тарас Чорновіл, щоб ввійти в парламент, одним з останніх козирів зробили обіцянку, що зроблять мене почесним громадянином України і Львова; те зроблять, і ще це зроблять... А ввійшовши в парламент мені навіть «здрастуйте» не говорять. І таких багато», - сказав вона.

На її думку, 30% людей у парламенті знаходяться завдяки прізвищу Гонгадзе. «Справа Гонгадзе» стала своєрідним лакмусовим папірцем, і якщо ти її тримаєш у руці, то ти - чесний. Однак після декількох років численних обіцянок люди вже мало вірять, що злочинці будуть покарані. Як і мало вірять, що наступні вибори будуть чесними. Але мене особисто уже використовувати я не дозволю», - відзначила Леся Гонгадзе.

Вона сказала, що були такі випадки – «на надрукованих агітках я стою поруч з якимсь кандидатом у депутати». Леся Гонгадзе заявляє, що ніколи в житті «його не бачила і поруч не стояла».

Єдиний, кого вона підтримала, це Шкіля, «але і то не його особисто, а в бажанні допомогти іншим хлопцям, що сіли у в'язницю разом з ним. Щоб він, потрапивши у Верховну Раду, витягнув з в'язниці своїх товаришів. Він не зміг витягнути. Вони усі вийшли хворі і знищені».