Член фракції Партії регіонів у ВРУ “Регіони України” Тарас Чорновіл розповів із якими брудними технологіями йому доводиться зустрічатися під час парламентських перегонів-2006.

„Нові” брудні технології помаранчева влада використовує по всій Україні”, - зазначив депутат. Для прикладу він розповів, що у Тернополі “обклеєно всі стовпи листівками негативного змісту. Вони ідуть як окремий агітаційний продукт: без вихідних даних і з прямим порушенням виборчого законодавства”.

Т.Чорновіл також нагадав, що “прив’язка до голосування за недовіру Кабінету міністрів вже розглядалася на засіданні ЦВК, де показувалися й самі агітаційні матеріали”. “До речі, саме тоді перше застереження від ЦВК отримав в.о. прем’єр-міністра Ю.Єхануров і деякі інші персоналії вищої виконавчої влади за те, що вони, вдаючись до методу контрагітації, порушують виборче законодавство України. Тут є багато підстав для того, щоб ця справа мала своє певне продовження”, - наголосив парламентарій, передає «Фраза».

Говорячи про інцидент, зафіксований у Сокальському районі, Т.Чорновіл вважає, що “у місцевої влади вийшла якась неув’язка, бо там все настільки взято під контроль „Нашою Україною”, Петром Олійником та їхньою владою, що, мабуть, просто переплутали адресу, і не на той штаб накинулися”.

”Врешті-решт, вони це роблять абсолютно скрізь. Уся виборча кампанія НСНУ побудована виключно на негативі – всі вороги, всі зрадники, всі супротивники. Мені здається, що люди загралися у війну”, - резюмував Т.Чорновіл.

Депутат