“Захід ще не готовий нормально, відкрито говорити з тим же самим Януковичем”, - вважає народний депутат України Тарас Чорновіл.

“Візьмемо ОБСЄ. Я недавно був разом з Януковичем на зустрічі з представниками ОБСЄ. Інакше, як нахабним, їх поводження не назвеш - елементарне хамство. Їм вистачило такту, принаймні, вислухати Януковича з його претензіями і зауваженнями. Але коли ми почали виступати - я й адвокат Олена Лукаш, яка представляла факти репресій стосовно звичайних людей - то представники ОБСЄ почали нахабно перебивати: “А-а, що ви отут нам розповідаєте, подивитеся, що ваші витворяли перед цим...”, - поскаржився Чорновіл на нетактовне поводження представників ОБСЄ.

Ще більш негативно оцінив він візит в Україну комісара ПАРЕ Ханне Северінсен.
“Чи взяти, скажемо, приїзд в Україну Ханне Северінсен - комісара Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЕ), яка керує моніторинговим комітетом. Вона приїхала, зустрілася з владою. З розмов із владою зробила висновок, що в Україні в принципі усе йде шляхом демократії. Не все так гладко, але можна говорити про те, щоб починати процедуру згортання моніторингу. Ні з ким з опозиції вона взагалі не зустрілачася. От вам ще один варіант елементарного, тупого хамства”, - заявив народний депутат в інтерв'ю ИА “Росбалт”.

Остров