Народний депутат з фракції "Регіони України" Тарас Чорновіл називає „сміховинною” інформацію, оприлюднену запорізьким губернатором Юрієм Артеменком, і запевняє, що кошторис виборчої кампанії Віктора Януковича був значно скромніший. Про це йдеться у заяві Чорновола.

Нагадаємо, Артеменко на брифінгу у вівторок показав журналістам кошториси витрат на утримання штабів Януковича у Запорізькій області на виборах Президента-2004 загальною сумою 8,6 мільйонів доларів. Ці документи, за словами губернатора, були знайдені в одному з комп’ютерів облдержадміністрації.

Тарас Чорновіл вважає, що „запорізькому губернатору не вистачило виваженості, щоб припустити, що комп’ютерний документ могли, попередньо сфальшувавши, йому підсунути, розраховуючи на його наївність”. Народний депутат переконаний, що ніким не підписаний документ, який Артеменко представив пресі, можна не лише легко підробити, „але й при допомозі нескладних маніпуляцій прикріпити до будь-якої минулої чи майбутньої дати в пам’яті комп’ютера”.

„Для мене як колишнього керівника штабу Віктора Януковича інформація, яку із серйозним виразом обличчя викривав пан Артеменко, сміховинна ще й через порядок чисел, в які оцінювалась вартість виборчої кампанії на місцях. У час, коли штабом керував я, наші фінансові можливості були більш ніж скромними”, - йдеться у заяві Чорновола. Він також стверджує, що наявна у нього інформація про затрати на роботу штабу при керівникові Сергію Тігіпку теж „свідчить про незрівнянно менші суми”.

Водночас Чорновіл заявляє, що до нього надходили „кілька неадекватних пропозицій щодо ведення пропагандистської роботи та організації виборів від окремих громадських організацій, які за свої ілюзорні послуги просили мільйони доларів”. За його словами, він викинув ці кошториси в смітник. „Чи не біля такого ж, тільки віртуального, смітника розжився на сенсаційну інформацію запорізький посадник?» - запитує Чорновіл.

ProUa