В даний момент в агентстві УНІАН відбувається прес-конференція Святослава Піскуна і Тараса Чорновіла. Народний депутат Чорновіл пояснив, чому він представляє інтереси Святослава Піскуна, відновленого на посаді генерального прокурора. «Я не симпатик Святослава Піскуна, але я переконаний в тому, що право повинне торжествувати. Ще влітку були початі політичні репресії з боку владної команди, і вже тоді Піскун відмовився виконувати замовлення влади. Тому в червні його хотіли зняти руками парламенту, але парламент не пішов на поводу в Президента», — заявив Чорновіл.

Чорновіл переконаний у тому, що рішення Шевченківського суду про відновлення Піскуна на посаді легітимне. «Якщо Ющенко ставить під сумнів рішення українських судів, то з таким же успіхом можна сумніватися в рішенні суду, завдяки якому він став президентом», — вважає депутат.

Чорновіл переконаний в тому, що сьогодні Ющенко повторює дії Кучми, який свого часу без жодних підстав звільнив Піскуна з посади. «Як можна діяти методами свого політичного опонента?» — дивується Тарас Чорновіл.

УРА-Інформ