Коментуючи заяви представників „Народного союзу „Наша Україна” щодо влиття Народного Руху до лав НСНУ, голова Київської міської організації Руху, народний депутат Олександр Чорноволенко зазначив: „Це тема для переговорів і не лише з Рухом. Але вона не виключає на цих виборах спільний блок. Бо я не впевнений, що ми зможемо швидко домовитися про деталі об’єднання в одну партію”.

На думку парламентарія, і сам Народний Союз не впевнений, чи треба йому, щоб Народний Рух України зник з політичної арени: „НСНУ тільки підсилиться, будучи в блоці з найстарішою, провідною і легендарною національно-демократичною силою. Це додасть Народному Союзу певного лоску. Але є інші партнери, які повинні були б з точки зору Народного Союзу та його ідеологів увійти у цей союз, але досі ще не увійшли”, повідомляє прес-центр Руху.

О.Чорноволенко підкреслив, що виборчі документи все одно будуть підписані не раніше 1 грудня цього року. Тим більше, що на цей час буде призначений і з’їзд Народного Союзу, і з’їзд Руху. В будь-якому разі питання про об’єднання можна вирішувати тільки на з’їзді. Як в рамках блоку, так і в рамках однієї партії.