„Дивні коментарі прозвучали під час установчих зборів Шевченківської районної організації „Народного союзу „Наша Україна” з приводу заяви Народного Руху, „Батьківщини”, Партії „Реформи і порядок” та Української народної партії щодо створення виборчого блоку між цими партіями та НСНУ. Замість того, щоб радіти, що Народний Рух крім себе привів до НСНУ ще трьох союзників, які готові вже зараз підписати угоду, з’явилася справжня занепокоєність, чи дійсно цей виборчий блок стане реальністю”, - зазначив в інтерв’ю прес-центру Руху народний депутат, голова Київської міської організації Народного Руху Олександр Чорноволенко.

„Дивно це чути на конференції районної організації, яку очолює колишній рухівець, багаторічний голова Шевченківської районної організації Народного Руху. Кому, як не йому, треба було встати, почувши коли такі речі проголошували старшиє таваріщі, зупинити і сказати, що все це він уже чув у 1997 році, коли Народний Рух заявляв, що у нього не може бути жодних природних союзників, а будь-хто може приєднатися шляхом індивідуального вступу. Тоді так і не було створено потужного виборчого блоку на зразок того, який за ініціативою Руху був створений у 2001 році. Чи не вважає НСНУ, що йде тим самим хибним шляхом, в результаті якого, замість очікуваної більшості у парламенті може виникнути повна поразка і знову перехід до опозиції?” – зазначив він.

„Ми вважаємо нашим головним завданням консолідацію всіх патріотично-демократичних сил. Саме заради цього ми підписали політичну угоду з НСНУ в квітні і проголосили готовність до підписанні виборчої угоди. Саме для цього ми 9 липня проголосили про такі ж наміри підписати угоду з „Батьківщиною”, ПРП, УНП. В результаті зробили реальним той блок, який вже багато місяців декларується. Але комусь дуже не хочеться, щоб ці сили об’єдналися. Адже той, хто консолідує всі пропрезидентські сили, буде справжнім переможцем на наступних виборах”, - стверджує Чорноволенко.

„Ми ще раз закликаємо наших союзників з НСНУ обережно висловлюватися щодо своїх реальних союзників, і бути більш виваженими, обговорюючи питання наступних виборів, поглянути більш широким поглядом на політичну палітру України з тим, щоб побачити значно більше тих, з ким можна співпрацювати на благо народу України”, - переконаний народний депутат.