Французький суд присудив екзорцистам від трьох до шести років позбавлення волі. Щоправада, прокурор просив для підсудних до 12 років ув’язнення. Суд визнав їх винними в насильстві і викраданні людини. Також вони звинувачувалися у катуваннях і варварстві, проте в ході слідства ці звинувачення були зняті.

Постраждала від рук екзорцистів Антуанетта, уродженка Камеруну, після проголошення вироку заявила, що очікувала суворіше покарання для своїх кривдників. За її словами, засуджені –  дуже небезпечні люди.

За даними поліції, злочин було скоєно у травні 2011 року. В приватному будинку одного з передмість Парижа засуджені прив'язали дівчину до хреста і поклали на підлогу. Розп’ята дівчина у такому вигляді пробула сім днів. Коли її знайшли поліцейські, дівчина була виснажена, зневоднена, а на її тілі виднілися сліди побоїв.

Засуджені є адептами церкви адвентистів сьомого дня – одного з напрямів протестантизму. Ініціатором обряду, був наречений дівчини. Він і отримав найбільший термін. На суді молодий чоловік стверджував, що є пророком, а поведінка постраждалої здавалась йому підозрілою.

Джерело: lenta