Місцевий мешканець Василь Давидюк у неділю, 21 листопада зранку, вийшовши годувати домашню живність, був шокований побаченим. Шість кролів лежали біля кліток: покладені один біля одного, без слідів крові, а з одного ще й була здерта шкіра, при чому без жодних ознак собачого шматування – чиста, філігранна робота, немов тут працював професійний шкуродер, чи кушнір.

«Уночі я чув, як мій собака гавкав, десь четверта-п’ята година, але не надав тому значення, - розповідає Василь Давидюк. – Зранку ж побачив оцю страшну картину. Цікаво, що клітки всі відчинені, навіть з дуже складним механізмом відкривання. А слідів людини чи тієї ж якоїсь чупакабри нема. Щоправда, неподалік мого дому, уже за огорожею, біля електричного стовпа ми з сусідом, досліджуючи територію, вгледіли шматочок яскраво-жовтої шерсті невідомого походження…».

Пан Давидюк – ветеринар за освітою, мисливець, каже, що уся ситуація є більш, ніж, нестандартною. Прокусів на тваринах нема, крові нема і слідів боротьби жертви з нападником – теж.

Слід зазначити, що в Україні про напади чупакабри уже неодноразово розповідали в Київській, Рівненській, Тернопільській, Волинській, Запорізькій та Львівській областях. Усюди ознаки діянь «вампіра» -- як під копірку. Уже є і чимало свідків, які стверджують, що на власні очі бачили чудовисько ростом з людину з величезними кігтями, є й такі, що зафіксували монстра на фото. Науковці поки що мовчать. Скептики продовжують називати усе хворобливими вигадками. А домашні крілики тим часом гинуть і гинуть при доволі дивних обставинах, і навіть, здавалося б, не пручаючись, констатує газета.