Міністр інфраструктури Володимир Омелян прокоментував виступ президента Володимира Зеленського на форумі інтернет-діячів іForum-2019, де той розкритикував діяльність чиновників.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Кажуть, чиновники використовують 4 слова: інновація, діджіталізація, гіперлуп і Ілон Маск. Взагалі-то це 5 слів, тому що Ілон не буде радий, якщо його ім’я і прізвище писатимуть разом», – написав Омелян.

«І правильно говорити не «діджеталізація», а дигиталізація і, уявіть собі, – ми правильно вимовляємо це слово! Можливо українською – цифровізація. А хтось на ньому запнувся… Напевно тому, що, як мінімум, не розуміє, що це таке. Нічого, чувак, ми пояснимо. Тому що у нас у всіх мізків більше, ніж у вас», – написав Омелян.

Також міністр обурився через використання російської мови Зеленським.

«Ми вже не говоримо про всі ініціативи та проекти з дронами, новими та інтелектуальними транспортними системами, цифровими транспортними моделями, відкритими даними тощо. Прикинь, чувак, все, про що ти сказав, уже в Україні реалізується! Ліфт працює, тільки не ти його започаткував! І ти максимум там ліфтер, тому що навіть кнопки належать не тобі», – додав Омелян.

Додамо, що Зеленський висміяв Ляшка на форумі.