До процесу збирання книг для потребуючих дітей долучилися не лише львів’яни, а й громадські організації, заклади громадського харчування та політичні партії.

У перелік найактивніших учасників благодійного заходу –потрапила і Львівська міська організація Партії регіонів. Вона не лише зібрали більше тисячі книг для потребуючих діток, а й допомогла організаторам із транспортом для збирання та розвезення літератури в дитбудинки та інтернати.
«Цього року ми не отримали ні копійки для проведення акції. І проводили її цілком за власні кошти і власними ресурсами ГО «Форум видавців». І, можливо, через це вона вийшла меншою, ніж ми сподівалися. Але вона точно не вдалася б, якби не підтримка наших партнерів. Наприклад, Львівська міська організації Партії регіонів зібрала у своїх осередках 1050 книжок. Крім того, міська організація Партії регіонів надала нам безкоштовний транспорт для збирання книжок по всіх місцях, де вони збиралися. Це були школи, бібліотеки міста. І так само вона дає транспорт для їх доставки до інтернатів», - розповіла керівник ГО «Форум видавців» Олександра Коваль. Для прикладу торік, за словами Олександри Коваль, на такі транспортні послуги організація витратила понад 10 тисяч гривень.
Тим часом голова Львівської міської організації Партії регіонів Олег Баран запевнив, що партія і надалі підтримуватиме благодійну ініціативу. Крім того, обов’язково долучатиметься і до нових проектів.
«Чужих дітей не буває. Це знають всі. І кожен повинен поставитися до цього з розумінням. А під час акції ми створили по Львову 5 пунктів, де збирали книги. При чому долучалися до процесу не лише партійці, а й львів’яни», - наголосив голова ЛМО Партії регіонів Олег Баран.

За його словами, проблема у тому, що, зазвичай, не всі знають про такі акції, а відтак – і не долучаються до процесу. «Ми повинні всім людям розповісти про ситуацію, яка є насправді. Щоб кожна людина перейнялася цією проблемою і намагалася максимально допомогти діткам», - додав політик.

Усю літературу, яку зібрали за період акції, передадуть вихованцям дитячих будинків та шкіл-інтернатів. Це 56 закладів Львова та області. Ще 389 книг – тримають дві бібліотеки у Сокальській ЦБС, які постраждали від пожежі.

Акція «Подаруй дитині книжку» проходить у Львові з 2006 року, з ініціативи ГО «Форум видавців». Зібрані книжки скеровують для діток з інтернатів, дитячих будинків та малозабезпечених родин. За різними даними, у Львові та області таких від 15 до 20 тисяч осіб. Більшість з них не мають доступу до сучасних художніх видань та пізнавальної літератури. Адже бібліотечні фонди відповідних дитячих установ Львівщини за останні 20 років практично не оновлювалися. За винятком підручників, які становлять 90% фондів.