Ситуація, яка сьогодні є в Україні, показує, що мусять бути запровадженні жорсткіші карантинні вимоги.

Про це у коментарі ІА Вголос сказав Олег Когут, в.о. Львівського обласного лабораторного центру МОЗ:

"Я повністю підтримую карантин вихідного дня. Ми пам’ятаємо, як у квітні та травні в Україні жорсткими методами нам вдалось зупинити пандемію коронавірусу. Статистика поширення коронавірусу в Україні далеко не найкраща. А тому потрібно вибирати, як мінімум між двома крайнощами – це або збереження бізнесу, або збереження життя людей.

Але тут все залежить і від кожного із нас. Тому, що якщо ми з розумінням поставимось до проблеми стрімкого поширення коронавірусу – то хворих буде однозначно менше", - пояснив медик.

"Потрібно дотримуватись елементарних речей – хворий, виклич лікаря і залишайся вдома, носіть маски навіть у приміщеннях, соціальна дистанція – обов’язкова. Бо ніхто на сьогоднішній день не знає, може він бути носієм чи ні. Саме ці елементарні правила можуть вплинути позитивно на кількість захворюваностей і не потрібно буде ніякого карантину вихідного дня. Якщо ми цього свідомо не зрозуміємо, зокрема і бізнес, який теж повинен дотримуватись карантинних вимог, котрі озвучують не міністри, а медики, то ми скоро не зможемо надавати медичну допомогу усім хворим", - пояснив Олег Когут.