Розпускати Конституційний Суд України після скандального рішення щодо антикорупційного законодавства - недоцільно. Адже проблема насправді не в суддях, які це ухвалили, а в самому законі, який ухвалили недопрацьованим.

Про це в інтерв'ю "Вголосу" заявив колишній суддя Конституційного Суду України Віктор Шишкін.

"Влада повинна виконувати рішення Конституційного Суду і не приймати більше таких недолугих законів! Це її конституційний обов’язок. Проблема ж не в суддях, а в тому, що цей закон від початку був написаний лівою ногою. Я про це ще в 2014 році говорив, коли вони той закон готували! Дзвонив особисто тим депутатам! Але ні одна падлюка не дослухалась! 

Закон називається «про запобігання корупції». А вони навіть визначення «корупції» в законі не прописали! Зеленський зараз говорить про довічне ув’язнення за корупцію. А є в нас в кримінальному кодексі склад злочину — корупція? Нема! То як можна говорити про кару, якщо нема складу злочину?!

Тепер, коли півень в одне місце клюнув, всі ходять і клянуть суддів…Що за ідіотизм? За що Конституційний Суд розпускати? За те, що він ухвалив правильне рішення?! За те, що Верховна Рада неправильно підготувала закон? То, може, давайте Верховну Раду за це розпустимо?" - зазначив Віктор Шишкін.

Більше на цю тему читайте у статті: Конституційний суд: зрада "під Медведчука" чи...правильне рішення?