Головам і членам правління політичних партій Латвії, чиї кандидати балотуються в Європарламент, надіслали листи із питанням: «Чий Крим?».

Про це повідомляє «Укрінформ».

У рамках кампанії «#Європарламент: Кандидати, скажіть, чий Крим?» члени громадської латвійської організації «Товариство підтримки України» за участі Міжнародного руху за деокупацію Криму та солідарність із кримськотатарським народом #LIBERATECRIMEA підготували листи головам і членам правління політичних партій Латвії, чиї кандидати будуть балотуватися в Європарламент.

Текст листа такий: «Шановний пане! У світлі виборів до Європейського парламенту ми, члени громадської організації «Товариство підтримки України» та представники міжнародного руху за деокупацію Криму та солідарність із кримськотатарським народом #LIBERATECRIMEA, серед яких є громадяни України і країн-членів Європейського Союзу, переймаючись долею України, яка перебуває в стані війни з Росією, хочемо отримати відповідь, яку позицію займе партія та кандидати від неї з таких питань, якщо оберуться до Європарламенту:

  • Чи підтримуватимете деокупацію Криму?
  • Чи підтримуватимете відновлення територіальної цілісності України?
  • Чи підтримуватимете продовження санкцій проти Російської Федерації?
  • Яка позиція партії щодо захисту прав людини в Криму?
  • Яка позиція партії щодо захисту колективних прав кримськотатарського народу?»

Нагадаємо, що в Зеленського розповіли, чи можливо військовим шляхом визволити Крим і Донбас.

Також Латвія визнала геноцидом депортацію кримських татар.