Як повідомляє РИА "Новости" із посиланням на сайт Геологічної служби США, епіцентр землетрусу розташовувався в Тихому океані за 40 кілометрів на північний захід від чилійського міста Ікіке. Населення міста становить близько 226 тисяч людей. Осередок землетрусу залягав на глибині 10 кілометрів.

Це вже третій землетрус у Чилі за дві останні доби.

У зв'язку з сильним землетрусом і цунамі на тихоокеанському узбережжі Чилі евакуювали мільйон чоловік.

За даними Національного управління з надзвичайних ситуацій (Onemi), у постраждалих регіонах подача електрики відновлена майже на 90 %, водопостачання – на 67 %. У регіоні Тарапака без світла залишаються 38 тисяч домогосподарств. У населеному пункті Альто- Оспісьо поблизу міста Ікіке шкоди завдано приблизно двом тисячам житлових будинків.

"Lenta.ru" із посиланням на Agence France-Presse повідомляє, що землетрус в Чилі викликав цунамі біля берегів Японії. Висота хвиль на тихоокеанському узбережжі в районі міста Кудзі в префектурі Івате досягає 20 сантиметрів.

Сьогодні вранці на північному сході японського острова Хонсю стався землетрус магнітудою 6,3 бали. Повідомлень про жертви і руйнування внаслідок стихії наразі немає.

Стихійні лиха на території Японії викликані землетрусом в Чилі, жертвами якого стали п'ятеро людей.

Як писав «Вголос», перший потужний землетрус магнітудою 8,2 у Чилі стався 1 квітня. Внаслідок стихії не менше п'яти людей загинули, ще троє отримали серйозні поранення. За уточненими даними Національного сейсмологічного центру Чилі, магнітуда підземних поштовхів, зафіксованих ввечері у вівторок, 1 квітня, становила 8,2.

Землетрус призвів до виникнення потужного цунамі на тихоокеанському узбережжі Південної Америки. Висота хвиль місцями перевищувала два метри. Також внаслідок стихії обрушилась частина будівлі жіночої в'язниці в місті Ікіке, в результаті чого понад 300 ув'язнених втекли.