Масштабні акції протесту – це реакція суспільства на загрозу і запобіжник, який не дозволяє владі йти проти інтересів держави.

Про це в ефірі ток-шоу “Говорить ВЕЛИКИЙ Львів” заявив очільник Львівської міської організації ВО “Свобода” Любомир Мельничук.

“Ви бачите, як змінилася риторика Зеленського після того, як відбулися масові акції протесту? Він злякався вулиці. Тому чим більше нас з вами на вулиці, чим більше акцій прямої дії, тим швидше влада нас чує. Як тільки ми даємо мовчазну згоду, вони починають розуміти, що можна робити в нас за спинами будь-що. Ви ж зрозумійте, ці масштабні акції протесту – це реакція суспільства на загрозу. Свого часу Янукович хотів повернути Україну в бік Росії, по суті, здати її під їхнє управління. Але ми вийшли на вулицю, дали реакцію і не допустили цього. Перед тим у нас була Помаранчева революція з подібних мотивів. Зараз Зеленський відчуває, що якщо не почне чути голос людей, в тому числі голос Західної України, яка завжди найактивніша, можуть початись проблеми. Саме тому змінюється риторика. Але загрози лишаються”, – зазначив Мельничук.

Пряму трансляцію ефіру дивіться тут: