Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«У публікаціях вірменської і міжнародної преси останнього часу щодо панамських офшорів фігурує і моє ім’я. Шкодую, що моє ім’я згадано поряд із сім’єю президента Азербайджану Ільгама Алієва, що дійсно привласнила мільярди доларів. Вважаю неприйнятним проведення будь-яких цивілізаційних паралелей між моєю країною і диктаторським Азербайджаном через мою персону. Саме з цієї причини я подав сьогодні прохання про відставку», – йдеться в заяві Погосяна, опублікованій на офіційному сайті відомства.

За його словами, далі він коментуватиме повідомлення про причетність до офшорів як приватна особа.

Як писав «Вголос», раніше через «офшорний скандал» про свою відставку заявив виконувач обов'язків міністра промисловості, енергетики та туризму Іспанії Хосе Мануель Соріа Лопес.

Нагадаємо, ЗМІ опублікували документи панамської юридичної фірми «Mossack Fonseca», які містять дані про причетність низки відомих світових діячів до ухилення від податків, відмивання грошей та інших махінацій.

Серед фігурантів документів про офшори: український Президент Петро Порошенко, син екс-прем'єра Олексій Азаров, соратник Януковича Юрій Іванющенко, екс-прем'єр Павло Лазаренко, власник газети «Kyiv Post» Мохаммад Захур та інші.