Про це начальник пасажирського сектора Рівненської дирекції Львівської залізниці Іван Якименко заявив під час круглого столу на тему «Залучення громадськості та місцевих органів влади до прийняття рішень Укрзалізницею» 17 жовтня у «Волиньмедіа».

Іван Якименко намагався довести, що потяг Чернівці-Ковель був закладений у маршрут і його скасовувати не будуть. Однак чиновник так і не пояснив, чому потяг з 1 жовтня курсує лише через день, і чи в подальшому не варто очікувати його чергову відміну.

Також начальник пасажирського сектора Рівненської дирекції Львівської залізниці поскаржився на погане фінансування підприємства через те, що держава не виплачує відшкодування за перевезення пільговиків.

«У нас собівартість перевезень вища, ніж наші доходи. Наприклад, у міжміському сполученні ми з 1 гривні здатні відшкодувати лише 70 копійок. А в приміському - 12 копійок. У нас існує 26 категорій пільговиків. Але держава не здатна розрахуватися за їх перевезення. На Волині у 2012 році було здійснено пільгових перевезень на суму 4 млн. 462 тисячі гривень. Проте держава надала нам тільки 2 млн. гривень компенсації», - зазначив Іван Якименко.