Керівникам структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації, головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення заборонено витрачати державні кошти для відзначення різних урочистих подій, влаштування прийомів, фуршетів, презентацій, — повідомила прес-служба Львівської ОДА.
Про це йдеться у розпорядженні “Про заходи щодо впорядкування відзначення пам’ятних дат, днів народжень та ювілеїв”, яке підписав голова Львівської обласної державної адміністрації Петро Олійник 17 лютого.
Також забороняється святкування особистих дат (днів народжень, іменин, ювілеїв) в органах влади, державних установах та організаціях. Натомість при проведенні офіційних свят і заходів головним є не допустити марнотратства у використанні державних грошей. За фактами порушень розпорядження до винних осіб будуть застосовані заходи дисциплінарного впливу згідно з чинним законодавством.
Зазначене розпорядження голови Львівської облдержадміністрації має на меті навести порядок у питаннях відзначення пам’ятних дат, історичних подій, ювілеїв підприємств, установ і організацій та особистих ювілеїв. Загалом посилення трудової та виконавської дисципліни в державних структурах є сьогодні одним з пріоритетних завдань влади Львівщини, — стверджують у прес-службі.