Правоохоронці викрили привласнення державних коштів, які були передбачені для облаштування робочих місць медиків Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Про це повідомляє УНН.

Як зазначається, посадовці одного з управлінь Сумської облради під час організації тендеру на придбання 80 комп’ютерів для медзакладу штучно завищили вартість продукції на більше ніж 1,5 мільйона гривень.

Гроші перерахували на афілійовану комерційну структуру, яка, через втручання чиновників, безпідставно одержала перемогу у ході проведення торгів.

Поліція провела обшуки у чиновників і виявила документи і комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

Під час обшуків один з підозрюваних намагався позбутись незадекларованих 10 тисяч доларів США і технічних паспортів на два автомобілі, якими він користувався. Його підлеглий мав непомітно винести речові докази з будівлі.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) та ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення.

Нагадаємо, поліція розслідує розкрадання на постачанні метрополітену дешевого бодяжного контрабандного бензину з Росії.