Про це повідомляє кореспондент Вголосу.

Як зазначила голова Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих Богдана Сірків, чиновники з Львівської міської ради штучно затягують видачу воїну АТО ордера на його квартиру, яка, до речі, вже куплена за державний кошт.

Мер Львова Андрій Садовий вже традиційно від пояснення активістам проблемних питань ухилився та поспішив покинути приміщення, де відбувалося засідання виконавчого комітету ЛМР.

«Було розпорядження голови Львівської ОДА про призупинення видачі ордера на квартиру до проведення службового розслідування по факту, чи не було підроблення документів. Було написано листа на голову Львівської ОДА щодо рішення, чи призупинена дія розпорядження», - заявила активістам директор юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

Громадські активісти, які захищають права воїнів АТО, зазначили:

«Лист з проханням призупинити видачу голова ОДА написав 21 грудня, а 26 грудня він дав розпорядження про закупівлю цієї квартири. Вона уже куплена, чому воїн АТО не може отримати ордеру?», - пояснили активісти.

Після цього чиновники із Львівської міської ради пообіцяли активістам та воїнам АТО врегулювати дану проблему вже 17 березня.  

«Вголос»