Депутат нагадав, що у листопаді 2011 року абсолютна більшість депкорпусу Львівської міськради затвердила ухвалу про порядок проведення звітів чиновників виконавчих органів та керівників комунальних підприємств перед громадою Львова. Попри це у мерії вперто уникають виконання цієї ухвали та фактично зводять нанівець сам зміст процесу звітування посадовців.

«Процедура звітності передбачала максимальну публічність цього процесу. Звітувати чиновники, згідно з ухвалою, повинні були у максимально зручний для громади час у всіх шести районах Львова. Такий спосіб звітності чиновників одразу зустрів відвертий спротив – представники команди Садового жодного разу так і не спромоглися провести звіти у максимально прийнятному для львів'ян форматі», – зазначив свободівець.

За його словами, першим кроком до чиновницького саботажу стали бутафорні «звіти» керівників комунальних підприємств, на які у примусовому порядку змушували приходити їхніх же працівників.

«Після театралізованих «звітів» керівників львівських комунальних підприємств команда Садового винайшла нову методику звітів перед громадою Львова – банальну втечу від мешканців. Яскравим прикладом є вчорашній звіт департаменту «Євро-2012»: його місце та час змінили в останній момент та провели «звітування» у порожніх залах готелю «Дністер». Декларуючи «відкритість та публічність» своєї діяльності, чиновники департаменту «Євро-2012» навіть не наважилися відкрито прозвітувати перед громадою за 2012 рік – період проведення Чемпіонату Європи з футболу у Львові», - констатував депутат.

Він додав, що чиновники департаменту «Адміністрація міського голови» ще більш «творчо» підійшли до реалізації плану втечі від громадськості, запланувавши провести свій звіт у підвалах музею історії релігії.
«Така поведінка чітко демонструє факт страху команди Садового перед живими зустрічами з людьми», – підсумував Любомир Мельничук.