Про це 17 серпня під час слухань про виконання обласних програм Львівської обласної державної адміністрації на засіданні комісії з питань евроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльности, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв'язків з українцями за кордоном повідомив депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Михайло Ковалів, передає прес-служба політичної сили.

За його словами, чиновники зайняті не просуванням бренду області та залученням міжнародної технічної допомоги, а урочистими зустрічами, фуршетами та фестивалями.

Зокрема він зазначив, що під час розгляду Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, европейської інтеграції на 2015-2018 роки, чиновники департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва зазначили, що з передбачених цього року 7 млн 578 тис грн, станом на 15 серпня використано всього 1 млн 102, 9 тис грн, що становить 14, 6% від запланованого.

Аналізуючи інформацію про використані кошти, Михайло Ковалів зазначив, що це швидше програма проїдання грошей чиновниками, а не програма евроінтеграції. 

«Де промоція Львівщини за кордоном? Чи є у вас конкретні результати від цих накритих столів? Це не програма евроінтеграції Львівщини – це програма гулянок за наші кошти певних чиновників», – наголосив «свободівець».