Цю інформацію у коментарі «Вголосу» підтвердили у прес-службі Львівської ОДА.

«Так, дійсно, вона звільнилася», – зазначили у прес-службі.

Начальник відділу кадрової роботи та нагород Львівської обласної адміністрації Ігор Гарматій розповів «Вголосу», що Поліна Лі з посади керівника департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва звільнилася вчора, 17 жовтня. 

«Вона подала заяву про звільнення за згодою двох сторін. Її підписав голова Львівської ОДА Олег Синютка. Вже сьогодні у Поліни Лі останній робочий день», – зазначив Ігор Гарматій.

Як писав «Вголос», 14 жовтня, приблизно о 3:30 год, патрульна поліція спільно з журналістами та активістами затримала автомобіль BMW X1, який належить директору департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Поліні Лі. Чиновниця, керуючи транспортним засобом, ймовірно, знаходилась в стані алкогольного сп'яніння (всі візуальні ознаки та сильний запах алкоголю з ротової порожнини). Алкотестер DRAGER зафіксував 1,25 проміле. Від даних замірювань вона відмовилась та на вимогу була доправлена у ЛШМД (Топольна) для медичного освідчення. Лікарі дали попередній висновок «Алкогольне сп'яніння сумнівне». Цей висновок обурив журналістів та активістів.

Вчора, 17 жовтня, з'явився результат токсикологічної експертизи: у крові львівської чиновниці виявили 0,95 проміле алкоголю.

 

«Вголос»