"На той час був лист міської чи обласної прокуратури з проханням вирішити питання автомобіля" – так прокоментував заяву ЛОГО „Пора” міський голова Трускавця Лев Грицак. За його словами, в купівлі цього автомобіля приймали участь три організації, але хтось один мав його оформити юридично і тому автомобіль офіційно був переданий від санаторію "Карпати". "Але це йшло як матеріальна допомога прокуратурі, а корупція чи не корупція це – нехай визначає прокуратура" – наголосив Л. Грицак.
Міський голова Трускавця, щоправда не зміг пригадати, які саме організації спільно з санаторієм "Карпати" купляли автомобіль для прокуратури. "Точно не пам’ятаю, але, здається, крім санаторію "Карпати" у купівлі автомобіля брали участь чи то санаторій "Дніпро" і клінка Козявкіна, чи "Кришталевий палац", тобто найбільш потужні санаторії" – зазначив він. За його словами, це питання обговорювалося ще при колишному міському голові Трускавця, який все це й організовував.
"Якщо за листом прокуратури, яка контролює за корупційною діяльністю, акт прийому-передачі автомобіля - це корупція, то хай розглядають цей факт, як корупцію" – зазначив Лев Грицак.
Водночас, Лев Грицак вважає, що варто встановити, чи справді заяви про корупційну діяльність робить "Пора", оскільки, за його словами, кілька тижнів тому від імені "Пори" було розповсюджено листівку, що він буцімто переховується від правоохоронних органів і оголошений в розшук. Щодо сьогоднішньої заяви, то він припускає: "Можливо, це робить та сама опозиція, яка вже готується до виборів, щоби ще більше мене зачіпити, не дати мені можливості працювати, створивши нестерпні умови для роботи".

Львівський портал