3 грудня під час візиту до Львова лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко невідомі особи розповсюдили листівку-звернення до Юлії Тимошенко, нібито від імені Громадського руху «За чистий Львів» за підписом відомих політичних і громадських діячів (Олександра Сендеги, Олексія Радзієвського, Андрія Садового, Євгена Таліпова, Віталія Загайного, Віктора Молдована). За своєю формою та змістом фальшивка мала на меті внести розкол в середовище партій, що зараховують себе до «помаранчевої коаліції» у Львові, – повідомив Західну інформаційну корпорацію голова секретаріату Громадського руху «За чистий Львів» Олексій Бєлишев.

З цього приводу Громадський рух «За чистий Львів» заявив наступне:

«1. Громадський рух «За чистий Львів», як добровільне об’єднання патріотичних громадян, виступає за єдність «помаранчевої коаліції».

2. Громадський рух «За чистий Львів» виступає проти використання «брудних» технологій під час виборчої кампанії і вважає, що ті, котрі вдаються до таких «брудних» технологій (до яких би партій вони себе не зараховували), насправді чинять антидержавну, антиукраїнську справу.

3. Псевдолистівка, яка поширювалась у Львові 3 грудня 2005 року, є ганебною провокацією, спрямованою на руйнацію «помаранчевої коаліції» та скерованою безпосередньо проти Громадського руху «За чистий Львів».

4. Громадський рух «За чистий Львів» заявляє, що перераховані в листівці політичні і громадські діячі (Олександр Сендега, Олексій Радзієвський, Андрій Садовий, Євген Таліпов, Віталій Загайний, Віктор Молдован та ін.) ніколи не входили до Громадського руху «За чистий Львів».

5. Виступати від імені Громадського руху «За чистий Львів» мають право лише члени Координаційної ради Громадського руху «За чистий Львів» та вповноважені особи».

ЗІК