У Львівській області зросла кількість хворих на коронавірус. За минулу добу в лікарні потрапили 34 людини, а на самоізоляцію скерували майже три сотні осіб.

7 червня COVID-19 забрав життя чотирьох людей. Станом на вівторок, 8 червня, до апаратів ШВЛ підключено 21 особу, в реанімації – 63 пацієнти. Про це інформує пресслужба Львівської обласної державної адміністрації.

Загалом у стаціонарах перебуває 554 пацієнти. Згідно з даними ЛОДА, завантаженість лікарень становить майже 11,5 %.

Найбільше інфікованих перебуває у Львівській обласній інфекційній лікарні – 77. У Стрийській міській лікарні – 76 COVID-хворих, а в Львівській лікарні швидкої медичної допомоги – 64.

У Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн – 63 хворих на коронавірус, а в Центрі легеневого здоров’я – 57 пацієнтів з діагнозом «COVID-19».

У п’яти лікарнях Львівщини не має жодного хворого на зазначену недугу. Відсутні пацієнти в коронавірусом у Самбірській, Старосамбірській, Жидачівській та Буській районних лікарнях. Також немає інфікованих у Львівській клінічній лікарні на ЗТ філії “ЦОЗ” АТ  “Укрзалізниця”.

Нагадаємо, за минулу добу на Львівщині підтвердили 59 випадків COVID-19. Від початку пандемії в регіоні зафіксували 136 525 випадків коронавірусу. Недуга забрала життя 3 597 осіб, повністю одужали – 130 тис. 589 пацієнтів.

Читайте більше новин ІА Вголос: