Кількість померлих в США від COVID-19 перевищила втрати країни за час Другої світової війни. Про це інформує видання Business Insider.

Департамент у справах ветеранів повідомив, що в часи Другої світової війни загинули 291 557 американців, а в США зареєстровано 299 057 смертельних випадків від інфікування COVID-19.

Кількість американців, жертв COVID-19, тепер еквівалентно майже половині загального числа загиблих у громадянській війні (приблизно 620 000 чоловік), яка була найбільш кровопролитною війною в історії США.

Загальна кількість інфікованих коронавірусом у всьому світі за останніми даними Університету Джона Хопкінса становить 72 252 тисячі, а число жертв перевищило 1 612 тисяч осіб.

У США минулий тиждень був найсмертоносніший з початку пандемії COVID-19 – кількість смертельних випадків зросла на 44% в порівнянні з попереднім тижнем .

У середу, 9 грудня, в США було зафіксовано найбільшу кількість смертей за один день – 3088 чоловік.

Вперше число смертей за добу перевищило 3000 чоловік. Попередній одноденний рекорд був встановлений 7 травня – 2769 смертей.

Читайте більше актуальних новин на Вголосі:

З понеділка, 14 грудня, у Сполучених Штатах Америки стартує початок вакцинації від коронавірусу.

У Литві мають намір посилити карантин, введений через пандемію коронавірусу, уряд зараз обговорює введення в країні комендантської години.