У рамках туру концерти відбулися уже в кількох великих українських містах. Під час сьогоднішньої прес-конференції артисти зізнались, що презентуватимуть свій альбом також у Польщі, у Білорусі відбудеться всього один концерт, влітку.

Альбом "Хмелева Project" – це результат співпраці між українським та білоруським гуртом, яка розпочалася навесні 2011 року. Запис платівки відбувався у польському Лодзі. Це перша спільна робота цих двох гуртів.

Як зізналися музиканти, спільна співпраця була цікавою і корисною.

"Взаємовплив, без сумніву, сильний. Ми перестали бути занадто серйозними і нав'язливими. Стало веселіше, навчилися використовувати театральні прийоми, як це робить ДахаБраха. Ми хотіли, щоб нам подобалось, у нас не було конкретного плану" – говорить учасник гурту PortMone Олексій Ворсоба.

"Вийшла різножанрова музика, ми не змогли витримати альбом в одному стилі, але ми цього перед собою і не ставили. А музику робили як лягало на душу. Є в альбомі атмосферні, артистичні, а є святкові, танцювально-новорічно-весняно-літні, осінні експерименти" - додав Марко Галаневич, учасник гурту ДахаБраха.