Як повідомляє прес-служба управління ДАІ у Львівській області, для Львівщини централізовано було придбано два вимірювачі швидкості руху транспортних засобів нового покоління – «Трук». Один із лазерних вимірювачів швидкості отримали у відділі ДАІ міста Львова, а інший – у батальйоні дорожньо-патрульної служби при ГУМВС України у Львівській області.

Лазерний вимірювач швидкості «Трук» визначає швидкість руху транспортних засобів точно і не допускає помилок, як це могло бути із «Візиром».

Вартість нового вимірювача швидкості «Трук» становить близько 100 тис. грн. Для користування новим обладнанням двоє працівників ДАІ Львівської області пройшли спеціальне навчання у столиці.

Разом із новими вимірювачами швидкості руху для області було також придбано 20 нових алкотестерів «Драгер», вартість кожного – близько 15 тис. грн. Відтак, усі алкотестери будуть передані для роботи у районах області.

Для миттєвого і точного визначення рівня алкоголю у крові, водієві достатньо дмухнути в алкотестер. Отриманий результат буде роздруковано безпосередньо на місці зупинки водія.